کالنجی - آموزش نوین برق

خاموشی برق تهران تا کی ادامه دارد؟ + جدول زمان بندی خاموشی برق تهران

خاموشی برق تهران

خاموشی برق تهران و برخی استان های کشور را در این روز ها شاهد هستیم و مسئله اصلی که تا کنون با آن سر و کار داریم قطعی های احتمالی بوده اما شرکت توزیع برق استان تهران با ارائه جدول زمان بندی سعی داشته خسارات را به حداقل برساند.

خاموشی برق تهران تا کی ادامه دارد؟

شرکت توزیع برق استان تهران در اطلاعیه‌ای، جدول زمان‌بندی خاموشی‌های احتمالی برق استان را اعلام کرد.
بدینوسیله به اطلاع مشترکان در حوزه شهرستان‌های استان تهران می‌رساند به علت افزایش دما به بیش از ۴۰ درجه سانتی گراد و افزایش نامتعارف مصارف برق سیستم‌های سرمایشی و نیز عدم رعایت الگوی مصرف توسط برخی از مشترکان و ادارات ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق هستیم؛ بنابراین با توجه به اینکه میزان دما تأثیر به سزایی در راندمان تجهیزات برق دارد، برنامه اعمال مدیریت بار کاملاً احتمالی بوده و به منظور پایداری شبکه سراسری در نظر گرفته شده است.
امید است با صرفه جویی ۱۰ درصدی مشترکان در ساعات اوج مصرف ۱۲ تا ۲۰ و انتقال مصارف غیر ضروری به دیگر ساعات، شاهد تأمین برق پایدار به همشهریان باشیم.
همانطور که از اطلاعیه بالا پیداست، تا زمانی که دمای هوا بالاست و مصرف هم افت نکند این روند ادامه دار است و زمان پایان این ماجرا به صورت قطعی اعلام نشده است!

جدول زمان بندی خاموشی برق تهران

جدول زمان بندی خاموشی های احتمالی برق در استان تهران به صورت یک جدول منتشر شده است که با کلیک روی لینک زیر می توانید pdf این جدول را دانلود کنید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*